Żarówka LED 1x4.3 W 2700 K e14 929001889755 Philips Classic
Żarówka LED 1x4.3 W 2700 K e14 929001889755 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929001889755
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 36,76zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929001889755 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.3 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8718699763077 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |