Żarówka LED 1x4.3 W 2700 K e27 929001890555 Philips Classic
Żarówka LED 1x4.3 W 2700 K e27 929001890555 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929001890555
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 36,76zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929001890555 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.3 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8718699763176 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 12 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |