Żarówka LED 1x4.9 W 4000 K gu10 929002981150 Philips Classic
Żarówka LED 1x4.9 W 4000 K gu10 929002981150 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929002981150
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 34,81zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929002981150 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 65 W |
| Jasność | 485 Lm |
| Kąt padania światła | 36 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | reflektor |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8719514308732 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 12 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |