Żarówka LED 1x4.9 W 6500 K e14 929003540955 Philips Classic
Żarówka LED 1x4.9 W 6500 K e14 929003540955 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929003540955
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 34,81zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929003540955 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Temperatura barwy | 6500 K |
| Barwa światła | zimna |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | inny |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8719514309609 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 12 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |