Żarówka LED 1x4.9 W 6500 K e14 929003604155 Philips Classic
Żarówka LED 1x4.9 W 6500 K e14 929003604155 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929003604155
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 34,81zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929003604155 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 40 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Temperatura barwy | 6500 K |
| Barwa światła | zimna |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8719514309586 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 15 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |