Żarówka LED 1x5 W 2700 K gu10 109098 Markslöjd Classic
Żarówka LED 1x5 W 2700 K gu10 109098 Markslöjd Classic
- Nr katalogowy: 109098
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 43,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 109098 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kąt padania światła | 38 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | kapsułka |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 7330024620087 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 9 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |