Żarówka LED 1x6 W 2700 K e27 109095 Markslöjd Classic
Żarówka LED 1x6 W 2700 K e27 109095 Markslöjd Classic
- Nr katalogowy: 109095
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 53,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 109095 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 7330024620056 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 14 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |