Żarówka LED 1x6.5 W 2700 K e14 929002028555 Philips Classic
Żarówka LED 1x6.5 W 2700 K e14 929002028555 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929002028555
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 41,67zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929002028555 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6.5 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 60 W |
| Jasność | 806 Lm |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8718699762292 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 12 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |