Żarówka LED 1x6.5 W 3000 K gu10 2672051001 Nordlux
Żarówka LED 1x6.5 W 3000 K gu10 2672051001 Nordlux
- Nr katalogowy: 2672051001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 64,93zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Nr katalogowy | 2672051001 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6.5 W |
| Jasność | 850 Lm |
| Kąt padania światła | 32 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Żywotność | 30000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5704924026072 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 7 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |