Żarówka LED 1x6.9 W 3000 K gu10 LEDPAR1680366 Ledvance
Żarówka LED 1x6.9 W 3000 K gu10 LEDPAR1680366 Ledvance
- Nr katalogowy: LEDPAR1680366
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 32,72zł
Opis produktu
| Marka | Ledvance |
| Nr katalogowy | LEDPAR1680366 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 6.9 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 80 W |
| Jasność | 575 Lm |
| Kąt padania światła | 36 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | reflektor |
| Żywotność | 10000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 100000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 4099854054822 |
| Dane producenta | Zobacz |