Żarówka LED 1x7 W 4000 K g9 10933 Nowodvorski Lighting Bulb LED
Żarówka LED 1x7 W 4000 K g9 10933 Nowodvorski Lighting Bulb LED
- Nr katalogowy: 10933
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 55,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Bulb LED |
| Nr katalogowy | 10933 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 7 W |
| Jasność | 900 Lm |
| Kąt padania światła | 360 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Kształt | kapsułka |
| Żywotność | 25000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5903139109338 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 8 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,03 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii