Żarówka LED 2x3.5 W 2700 K gu10 929001217818 Philips Classic
Żarówka LED 2x3.5 W 2700 K gu10 929001217818 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929001217818
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 40,69zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929001217818 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 3.5 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 35 W |
| Jasność | 255 Lm |
| Kąt padania światła | 36 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | reflektor |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Kod EAN | 8718699774295 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 12 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,81 kg |
| Dane producenta | Zobacz |