Żarówka LED 2x7 W 2700 K e14 929002978632 Philips Classic
Żarówka LED 2x7 W 2700 K e14 929002978632 Philips Classic
- Nr katalogowy: 929002978632
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 61,47zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Classic |
| Nr katalogowy | 929002978632 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 7 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 60 W |
| Jasność | 806 Lm |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Kształt | świeczka |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Kod EAN | 8719514310179 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 14 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |