Żarówka LED 3x13 W 2700 K e27 929002306803 Philips Essential
Żarówka LED 3x13 W 2700 K e27 929002306803 Philips Essential
- Nr katalogowy: 929002306803
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 49,51zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 929002306803 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 13 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 100 W |
| Jasność | 1521 Lm |
| Kąt padania światła | 180 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Kod EAN | 8718699694920 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |