Żarówka LED 3x4.7 W 2700 K gu10 929003038633 Philips Essential
Żarówka LED 3x4.7 W 2700 K gu10 929003038633 Philips Essential
- Nr katalogowy: 929003038633
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 49,51zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 929003038633 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 4.7 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 50 W |
| Jasność | 380 Lm |
| Kąt padania światła | 36 º |
| Temperatura barwy | 2700 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 15000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 30000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Kod EAN | 8719514393998 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 13 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |