Żarówka LED x16 W 3000 K e27 79231 Rabalux Smd-Led
Żarówka LED x16 W 3000 K e27 79231 Rabalux Smd-Led
- Nr katalogowy: 79231
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 126,57zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Smd-Led |
| Nr katalogowy | 79231 |
| Moc żarówki | 16 W |
| Jasność | 1600 Lm |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kod EAN | 5996595792312 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 13 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii