Zestaw Ceramica Dolomite D482501, S483301
Zestaw Ceramica Dolomite D482501, S483301
- Nr katalogowy: abset12255
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 294,55zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mayka |
| Nr katalogowy | abset12255 |
| Długość | 55 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii