Zestaw Ceramica Dolomite D502501, S503301
Zestaw Ceramica Dolomite D502501, S503301
- Nr katalogowy: abset12256
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 593,45zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Alba |
| Nr katalogowy | abset12256 |
| Długość | 56 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii