Zestaw Comad DALIACASHMERE8280462S, UMCFPLAVA80DDP
Zestaw Comad DALIACASHMERE8280462S, UMCFPLAVA80DDP
- Nr katalogowy: SETDC80CMUMLAVAWH
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 201,99zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Dalia Cashmere |
| Nr katalogowy | SETDC80CMUMLAVAWH |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 50 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | beż |
| Kod EAN | 5907611670606 |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii