Zestaw Comad NOVACOASTEVOKE80302D, NOVACOASTEVOKE8250402S, NOVAOAKA8950, UNGAJA35SW78570A35
Zestaw Comad NOVACOASTEVOKE80302D, NOVACOASTEVOKE8250402S, NOVAOAKA8950, UNGAJA35SW78570A35
- Nr katalogowy: SETNOCEBOAK50CMSUNGAJAHC
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 456,37zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Nova Coast Evoke |
| Nr katalogowy | SETNOCEBOAK50CMSUNGAJAHC |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5907611680179 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 145 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii