Zestaw Comad SKY1BLACKMATT60DPE809960, TALIACASELLA8260462S
Zestaw Comad SKY1BLACKMATT60DPE809960, TALIACASELLA8260462S
- Nr katalogowy: SETTC60CMUMSKY1BM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 063,99zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Talia Casella |
| Nr katalogowy | SETTC60CMUMSKY1BM |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 51.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | czarna, dąb |
| Kod EAN | 5907611674574 |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii