Zestaw do przygotowania żywności 32x10.3x33 cm mix kolor-stal 60227 Joseph Joseph Folio
Zestaw do przygotowania żywności 32x10.3x33 cm mix kolor-stal 60227 Joseph Joseph Folio
- Nr katalogowy: 60227
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 494,68zł
Opis produktu
| Marka | Joseph Joseph |
| Seria | Folio |
| Nr katalogowy | 60227 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | mix kolor, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 32 cm |
| Krótszy bok | 10.3 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kod EAN | 5028420008357 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 4 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii