Zestaw Franke 1150747473, 1220543995
Zestaw Franke 1150747473, 1220543995
- Nr katalogowy: abset12072
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 689,58zł
- Cena katalogowa: 2 248 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Franke |
| Nr katalogowy | abset12072 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Montaż | podwieszany |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 18 cm |
| Kolor | stal |
| Dane producenta | Zobacz |