Zestaw Grohe 39069000 + Hagser HGR14000042
Zestaw Grohe 39069000 + Hagser HGR14000042
- Nr katalogowy: abset12211
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 317,98zł
- Cena katalogowa: 2 061,73 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Solido |
| Nr katalogowy | abset12211 |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii