Zestaw Hansgrohe 01022180, 60288450, 66002670
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60288450, 66002670
- Nr katalogowy: abset12159
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 878,97zł
- Cena katalogowa: 3 629,73 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Original S |
| Nr katalogowy | abset12159 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | czarny |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii