Zestaw Hansgrohe 01022180, 60289450, 66001670
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60289450, 66001670
- Nr katalogowy: abset12169
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 096,14zł
- Cena katalogowa: 3 809,31 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Original Q |
| Nr katalogowy | abset12169 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | czarny |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii