Zestaw Hansgrohe 01022180, 60293450, 66001000
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60293450, 66001000
- Nr katalogowy: abset12182
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 749,90zł
- Cena katalogowa: 4 944,60 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Q |
| Nr katalogowy | abset12182 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | chrom połysk |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |