Zestaw Hansgrohe 01022180, 60293450, 66001450
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60293450, 66001450
- Nr katalogowy: abset12179
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 745,55zł
- Cena katalogowa: 4 868,34 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura Q |
| Nr katalogowy | abset12179 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | biały |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |