Zestaw Hansgrohe 54253780, 61092450
Zestaw Hansgrohe 54253780, 61092450
- Nr katalogowy: abset10846
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 330,71zł
- Cena katalogowa: 5 514,09 zł
Wybierz wariant:
Kolor szafki
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Xevolos E |
| Nr katalogowy | abset10846 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Wysokość (zestawu) | 58 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | beż |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii