Zestaw luster 40x40 cm kwadratowe 301120000070 BD Art
Zestaw luster 40x40 cm kwadratowe 301120000070 BD Art
- Nr katalogowy: 301120000070
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 226,71zł
Opis produktu
| Marka | BD Art |
| Nr katalogowy | 301120000070 |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | bez ramy |
| Typ | dekoracyjne |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Kod EAN | 5903886114623 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 7 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |