Zestaw miska z deską wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34H741000 Roca Meridian
Zestaw miska z deską wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34H741000 Roca Meridian
- Nr katalogowy: A34H741000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 962,20zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Meridian |
| Nr katalogowy | A34H741000 |
| Długość | 36 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 46.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | okrągły |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8445662131297 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 59 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii