Zestaw Oltens 40001000, 60028900
Zestaw Oltens 40001000, 60028900
- Nr katalogowy: 68790900
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 613,90zł
- Cena katalogowa: 6 999,81 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68790900 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Wariant koloru Oltens | biały połysk, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii