Zestaw Oltens 40001900, 60028000
Zestaw Oltens 40001900, 60028000
- Nr katalogowy: 68791000
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 713,90zł
- Cena katalogowa: 7 199,81 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68791000 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Wariant koloru Oltens | biały mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii