Zestaw Oltens 40003900, 60029000
Zestaw Oltens 40003900, 60029000
- Nr katalogowy: 68793000
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 313,90zł
- Cena katalogowa: 8 399,79 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68793000 |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 62 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Wariant koloru Oltens | biały mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii