Zestaw Oltens 40200900, 60032060
Zestaw Oltens 40200900, 60032060
- Nr katalogowy: 68759060
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 163,90zł
- Cena katalogowa: 6 099,80 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68759060 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii