Zestaw Oltens 40200900, 60032300
Zestaw Oltens 40200900, 60032300
- Nr katalogowy: 68759300
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 963,90zł
- Cena katalogowa: 5 699,80 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68759300 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | czarna |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii