Zestaw Oltens 40203000, 60029000
Zestaw Oltens 40203000, 60029000
- Nr katalogowy: 68752000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 913,90zł
- Cena katalogowa: 7 599,80 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68752000 |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii