Zestaw Oltens 40204000, 60035060
Zestaw Oltens 40204000, 60035060
- Nr katalogowy: 68764060
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 513,90zł
- Cena katalogowa: 8 799,80 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68764060 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Wariant koloru Oltens | biały połysk, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii