Zestaw Oltens 40204000, 60035300
Zestaw Oltens 40204000, 60035300
- Nr katalogowy: 68764300
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 313,90zł
- Cena katalogowa: 8 399,79 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68764300 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | czarna |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii