Zestaw Oltens 40204900, 60035000
Zestaw Oltens 40204900, 60035000
- Nr katalogowy: 68765000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 413,90zł
- Cena katalogowa: 8 599,79 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68765000 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii