Zestaw Oltens 40205000, 60030300
Zestaw Oltens 40205000, 60030300
- Nr katalogowy: 68756300
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 513,90zł
- Cena katalogowa: 8 799,79 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68756300 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | czarna |
| Wariant koloru Oltens | biały połysk, czarny mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii