Zestaw Oltens 40205900, 60030060
Zestaw Oltens 40205900, 60030060
- Nr katalogowy: 68757060
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 813,90zł
- Cena katalogowa: 9 399,81 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68757060 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii