Zestaw Oltens 40205900, 60035900
Zestaw Oltens 40205900, 60035900
- Nr katalogowy: 68767900
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 513,90zł
- Cena katalogowa: 8 799,80 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68767900 |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.5 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | beż |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii