Zestaw Oltens 40207000, 60027060
Zestaw Oltens 40207000, 60027060
- Nr katalogowy: 68768060
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 213,90zł
- Cena katalogowa: 6 199,80 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68768060 |
| Dłuższy bok | 60.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Wariant koloru Oltens | biały połysk, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii