Zestaw Oltens 40207900, 60027900
Zestaw Oltens 40207900, 60027900
- Nr katalogowy: 68769900
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 113,90zł
- Cena katalogowa: 5 999,79 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68769900 |
| Dłuższy bok | 60.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | beż |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii