Zestaw Oltens 40208900, 60029300
Zestaw Oltens 40208900, 60029300
- Nr katalogowy: 68777300
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 713,90zł
- Cena katalogowa: 7 199,79 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68777300 |
| Dłuższy bok | 100.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | czarna |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, czarny mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii