Zestaw Oltens 40210000, 60033900
Zestaw Oltens 40210000, 60033900
- Nr katalogowy: 68782900
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 313,90zł
- Cena katalogowa: 6 399,80 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68782900 |
| Dłuższy bok | 80.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Wariant koloru Oltens | biały połysk, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii