Zestaw Oltens 40211900, 60034060
Zestaw Oltens 40211900, 60034060
- Nr katalogowy: 68785060
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 913,90zł
- Cena katalogowa: 7 599,80 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68785060 |
| Dłuższy bok | 100.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Wysokość (zestawu) | 53.2 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | dąb |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii