Zestaw Oltens 49301000, 50001000, 57102000 + Hagser HGR14000042, HGR20000045
Zestaw Oltens 49301000, 50001000, 57102000 + Hagser HGR14000042, HGR20000045
- Nr katalogowy: abset11989
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 647,82zł
- Cena katalogowa: 2 903,01 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hagser |
| Seria | Beno |
| Nr katalogowy | abset11989 |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii