Zestaw Oltens 60016400, 63031990
Zestaw Oltens 60016400, 63031990
- Nr katalogowy: 68721400
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 637,90zł
- Cena katalogowa: 5 099,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Vernal |
| Nr katalogowy | 68721400 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45.6 cm |
| Wysokość | 48.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, grafit |
| Wariant koloru Oltens | grafit mat, czarny marmur |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii